Krówki i reklama

Słodki marketing

Krówki dźwignią handlu

Tradycyjne polskie krówki są znane właściwie na terenie całego kraju. Większość ludzi kojarzy krówki tylko z jednym - ze słodkością. To skojarzenie można na wiele sposobów wykorzystać.


Jednym z popularnych sposobów jest stosowanie krówek jako karty w marketingu i kreowaniu marki firmy. Mowa tutaj o krówkach reklamowych, które rozdawane na ulicy przechodniom pomogą naszej firmie poprawić wizerunek i przyciągnąć nowych klientów.


Idea rozdawania słodyczy ludziom na ulicach zrodziła się stosunkowo niedawno, jednak jak się okazuje jest bardzo skuteczna i pozytywnie oceniania przez ludzi.

Jednym z kolejnych zastosowań słodyczy, w tym przypadku krówek jest oczywiście umieszczenie ich w koszyczkach w odpowiednich punktach swojej firmy. Taki drobny gest dostępu do słodkości, nie tylko polepszy wyniki w pracy zatrudnionych pracowników, ale także umili czas spędzany podczas oczekiwania klientom naszej firmy.

Ciekawostką jest, że specjaliści od marketingu zgodnie oceniają, że tam gdzie pojawia się czynnik ludzki, najlepszym sposobem na jego przekonanie jest prezent, który można zjeść. Słodycze pomogą nam w bardzo skuteczny sposób utrzymać pozytywne relacje firmy z otoczeniem i wzmocnić nasz wizerunek.