Krówki i reklama

Słodki marketing

Krówki wciąż popularne

Czy pamiętasz ogromną radość w dzieciństwie podczas jedzenia krówek w dzieciństwie? Jeśli tak to zapewne obecnie często wracasz do tych wspomnień podczas zajadania się tymi cukierkami.

Krówki towarzyszą nam od wielu lat. Są to słodkie cukierko-batoniki wykonane na bazie mleka, cukru, masła i bardzo często dodatkowo wypełniane pysznym ciągnącym karmelem. Krówki są niewątpliwie jednym z najbardziej powszechnych i lubianych słodyczy w Polsce.Mimo, iż przygotowanie masy potrzebnej do produkcji krówek jest stosunkowo długie to nie wpływa to na ich cenę, dzięki czemu popyt na te słodycze jest cały czas taki sam. Warto wspomnieć o tym że obecnie krówki są bardziej dostępne niż kilkadziesiąt lat temu i teraz popyt na nie stosunkowo wzrasta.

Na chwilę obecną według badań polskich naukowców, przemysł krówkowy przeżywa swoją drugą młodość. Spowodowane jest to głównie, tym że dzieci które kiedyś jadły krówki obecnie są już w wieku produkcyjnym i co raz częściej sięgają po stare słodycze, które jadły w dawnych czasach.
Cóż więcej można o nich napisać? Kup i spróbuj a przekonasz się sam.